အစ်မ ကို ဒီဈေးရောင်းတာ မြတ်လားဆိုပြီး မေးကြတယ်. အစ်မစဉ်းစားမိတာက မြေအိုးမာလာတို့ လို အစားအစာမျိုးက လူငယ်တွေ ကျောင်းသား တွေစားတာများတော့ သူတို့ ဝင်ငွေ နဲ့ မုန့်ဖိုး နဲ့ ဝယ်စားရတာ ဆိုတော့ လူငယ်တွေ အတွက်စဉ်းစား ပြီး ဒီဈေးနဲ့ ရောင်း ပါတယ် ဆိုတဲ့ အမရာတင်
၃၈၀၀ ကျပ် နဲ့ ၄ ယောက် စားလို့ ရတဲ့ မြေအိုးမာလာ
Most Viewed
Most Recent
17 hours ago
1 day ago
1 day ago